BLOG

Jak dobrać kolory do wnętrza w stylu loft?

14-10-2022
wnetrze_loftowe_farby
 

Kolor potrafi zdziałać cuda, zwłaszcza jeśli mowa o urządzaniu wnętrz. Nawet operując wyłącznie tym elementem, możemy osiągnąć bardzo wyrazisty efekt. Wynika to z faktu, że w kolorze drzemie cenny potencjał optyczny i taki też – estetyczny. Jaka kolorystyka będzie zatem odpowiednia dla wnętrza loftowego? Pierwsze odpowiedzi na to pytanie wynikają już z samej definicji zagadnienia.

Przeczytaj całość

Jakie Farby Do Łazienki

17-06-2017
alt
 

Klasyczna harmonia błękitu i bieli na morską modłę? A może nieco bardziej futurystyczny kontrast czerni i żółci? Ilu ludzi – tyle pomysłów na efektownie zaaranżowane wnętrze łazienkowe, ale zanim przejdziemy do zagadnień związanych z estetyką należy zwrócić uwagę na mniej subtelny, bo techniczny, owego przedsięwzięcia aspekt.

Przeczytaj całość

Czym Pomalować Pokój Dziecka

27-05-2017
alt

    Stworzyć odpowiednie mini-imperium dla naszego maluszka to zadanie z gatunku wymagających. Jednym z najistotniejszych etapów wykańczania pokoiku dla dziecka jest na pewno malowanie, które (stosownie wykonane) pozwoli zadbać nie tylko o jego odpowiednią stronę wizualną.
Przeczytaj całość

Czym Malowć Dach

15-02-2017
alt

"Dach nad głową" to obiegowe określenie wszystkiego, co składać by się mogło na nasze schronienie, czyli w znakomitej większości przypadków dom mieszkalny lub po prostu mieszkanie. Mimo, że ciężko wyobrazić je sobie bez wielu ważnych elementów, takich jak np. fundamenty czy ściany działowe, ale wieńczący nasz prywatny azyl dach zdaje się być prawdziwą tarczą osłaniającą przed opadami deszczu, śniegu i innymi niepożądanymi czynnikami pogodowymi czy ogólnie – zewnętrznymi.
Przeczytaj całość

Skuteczne Farby na Rdzę

26-01-2017
alt

Stal uchodzi powszechnie za tworzywo twarde, wytrzymałe i odporne na działanie wielu sił, stanowiąc integralny składnik struktur naszego otoczenia.
Nic w naszym świecie nie jest jednak stałe – wszystko ulega przekształceniom i jedne substancje wchodzą w interakcje z innymi tworząc nowe. Stanowiące kluczowy składnik stali żelazo reaguje z czynnikami atmosferycznymi ulegając utlenieniu w kontakcie z wodą czy wilgocią.
Przeczytaj całość

Przygotowanie i Malowanie Drewna

13-12-2016
alt

Drewniana powierzchnia różni się od murowanej czy metalowej, stąd samo jej malowanie wymaga odpowiedniego podejścia. Jeśli zastanawiasz się, jak w prawidłowy sposób przygotować podłoże do malowania, ten artykuł odpowiada na wszystkie ważne pytania.
Przeczytaj całość

Jak Dobrać Farbę?

23-10-2016
alt

Każda farba na opakowaniu posiada opis informujący o tym, do jakiego podłoża się nadaje, czy możemy jej użyć do drewna, na krycie dachu, na powierzchnie metalowe, czy też pomalować nią elewację lub wnętrze domu lub mieszkania. Każda powierzchnia posiada inną właściwość absorbcji wody, dlatego też pierwszym czynnikiem, na który musimy zwrócić uwagę jest rodzaj podłoża, które będziemy kryć.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu