Strona główna » FARBY DEKORACYJNE » Tikkurila Taika 2-coloured Pearl Glaze 0,9L
Tikkurila Taika 2-coloured Pearl Galze 0,9LPaleta kolorów Tikkurila Taika Pearl Glaze
Tikkurila Taika 2-coloured Pearl Galze 0,9L
Paleta kolorów Tikkurila Taika Pearl Glaze
Polecamy

Tikkurila Taika 2-coloured Pearl Glaze 0,9L

Tikkurila

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Stan magazynowy:

Cena: 112,00 zł


dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Przygotowanie powierzchni
  • Wydajność
  • Linki (1)
  • Recenzje produktu (0)

Tikkurila Taika 2-coloured Pearl Glaze

Półprzezroczysta, wodorozcieńczalna lazura nadająca malowanej powierzchni perłowe,
dwukolorowe wykończenie. Należy stosować na warstwę podkładową akrylowej farby do ścian Tikkurila np. Tikkurila Harmony/ Tikkurila Feelings Interior Paint. Ponieważ lazura perłowa jest transparentna, kolor farby bazowej będzie miał decydujący
wpływ na końcowy efekt. Dobre oświetlenie podkreśla efekt.
Produkt można stosować do wymalowań wewnętrznych.
 Dobre oświetlenie podkreśla wyjątkowo dekoracyjny efekt na malowanej powierzchni.


alt
alt

Kolory
Farba występuje w kilku ciekawych odcieniach srebra i złota. 

 
Warunki nakładania:
owierzchnia przeznaczona do malowania powinna być sucha, temperatura powietrza powyżej +10°C i nie więcej niż +25°C , a wilgotność względna powietrza poniżej 30-70%.

Przygotowanie Przygotowanie surowego podłoża: Usunąć dokładnie zabrudzenia oraz kurz z niemalowanej uprzednio powierzchni. W razie potrzeby wygładzić podłoże przy pomocy odpowiedniej szpachlówki, a po wyschnięciu przeszlifować papierem ściernym. Usunąć pył po szlifowaniu.
Podłoże uprzednio malowane: Zmyć uprzednio malowane powierzchnie rozcieńczonym preparatem Tikkurila Maalipesu, delikatnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. Usunąć odpadającą farbę. Powierzchnie z połyskiem zmatowić papierem ściernym. Usunąć pył po szlifowaniu. Wypełnić pęknięcia i dziury odpowiednią szpachlówką, a po wyschnięciu zeszlifować. Usunąć pył po szlifowaniu.

Gruntowanie: Zagruntować farbą do ścian marki Tikkurila, np.Tikkurila Harmony/Tikkurila Feelings Interior Paint. Nałożyć dwie warstwy za pomocą specjalnego wałka do gładkich powierzchni, starając się nanieść jak najcieńszą warstwę farby. Tikkurila Taika Pearl Glaze nie ukryje defektów takich jak zaszpachlowane pęknięcia i dziury, a raczej je uwydatni, dlatego gruntowanie powinno jak najlepiej wygładzić i wyrównać powierzchnię. Tikkurila Taika Pearl Glaze jest przezroczysta, dlatego kolor podkładu będzie miał znaczący wpływ na efekt końcowy. Zalecane kolory podkładowe pod Tikkurila Taika Pearl Glaze można znaleźć w karcie kolorów Taika.

Malowanie: Malowanie dużych, jednolitych powierzchni: Dokładnie wymieszać Taika Pearl Glaze przed aplikacją. Używać specjalnego wałka z krótkim włosiem, przeznaczonego do gładkich powierzchni, nakładając obficie lazurę pasami szerokości ok. 1m. Następnie rozprowadzić wałkiem długimi pociągnięciami w górę, aby uzyskać jak najgładszą powierzchnię. Należy starać się jak najdokładniej rozprowadzić warstwę lazury, by wzór wykonany wałkiem był jak najcieńszy. Stosować maskującą taśmę malarską do zabezpieczenia brzegów, a następnie usunąć ją natychmiast po malowaniu. Dla uzyskania bardziej spektakularnego, perfekcyjnego efektu wykończeniowego należy zastosować 2 warstwy.

Uwaga: Malowanie lazurą Tikkurila Taika Pearl Glaze jest łatwe nawet dla początkujących, jednakże do wymalowania dużych, gładkich powierzchni wymagane są umiejętności i doświadczenie. Malowanie z dekoracyjnym efektem: Nakładać lazurę stopniowo na niewielkich obszarach powierzchni (ok. 1 m2). Najpierw nałożyć obficie farbę za pomocą wałka z krótkim włosiem, przeznaczonego do gładkich powierzchni. Natychmiast po tym użyć różnego typu wałków dekoracyjnych, pędzli lub gąbek do wykonania wzoru. Wcześniej należy przećwiczyć OPIS PRODUKTU 01.06.2011 Tikkurila Taika Pearl Glaze dekoracyjną metodę aplikacji na kawałku grubego kartonu lub na innym podłożu. Tikkurila Taika Pearl Glaze jest również idealna do malowania przy użyciu szablonu. Więcej pomysłów wraz ze szczegółową instrukcją wykonania, znaleźć można w broszurach Tikkurila.

Wydajność: 8-12 m /l

Kolor: Srebrny lub Złoty oraz karta kolorów TAIKA

Producent: Tikkurila

Nakładanie: Pędzel, wałek do specjalnych efektów, natrysk.
Do nakładania farby należy stosować wałek z krótkim włosiem a następne pędzel lub wałek do wzorów,
w celu uzyskania dekoracyjnego efektu. Konwencjonalny natrysk: dysza 1,8mm, rozcieńczenie wodą do 40%

Stopień połysku:Półpołysk

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu