Strona główna » FARBY DO DREWNA » KAPON SUPER Lakier podkładowy do drewna 3L
KAPON SUPER 3L
Polecamy

KAPON SUPER Lakier podkładowy do drewna 3L

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Stan magazynowy:

Cena: 59,90 zł


dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Przygotowanie powierzchni
  • Wydajność
  • Recenzje produktu (0)
KAPON SUPER lakier podkładowy do drewna
 
KAPON SUPER jest bezbarwnym lakierem podkładowym na bazie nitrocelulozy. KAPON SUPER jest przeznaczony do stosowania jako lakier podkładowy do przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych – mebli i drobnej galanterii meblowej. Zalecany jest jako podkład przy malowaniu lakierami poliuretanowymi lub innymi chemoutwardzalnymi, a także nitrocelulozowymi. 
Szczególnie wskazane jest stosowanie KAPONU SUPER jako podkładu pod lakiery poliuretanowe
w przypadku drewna sosnowego, dębowego i bukowego, w celu zabezpieczenia go przed ciemnieniem.
Przedmioty po wymalowaniu lakierem KAPON SUPER należy użytkować wewnątrz pomieszczeń Przeznaczony
jest do podkładowego lakierowania powierzchni drewnianych w wariancie zastosowań przemysłowych. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytkowania w instalacjach, w których stosuje się przepisy w sprawie standardów emisyjnych. 
Przygotowanie Powierzchni: Powierzchnie przeznaczone do malowania powinny być suche, czyste, odpylone.
Powierzchnie drewniane: Powierzchnie należy dokładnie oczyścić z brudu i kurzu, przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym, a następnie odpylić. Ewentualne zatłuszczenia i zażywiczenia drewna należy usunąć, np. za pomocą rozcieńczalnika do wyrobów nitrocelulozowych marki Polifarb Dębica.

Renowacje powierzchni: Podczas renowacji starych wymalowań należy usunąć wszystkie łuszczące się fragmenty powłoki, następnie przeszlifować, oczyścić, odpylić i odtłuścić całą powierzchnię.

Warunki nakładania: KAPON SUPER stosowany jako grunt pod lakiery poliuretanowe nakładać jednokrotnie w takiej ilości, aby na powierzchni drewna nie pojawiła się powłoka lakierowa. Pokrytą KAPONEM SUPER powierzchnię zaleca się przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym (drewno miękkie #180-240, drewno twarde #240-320) i odpylić. W przypadku malowania w temperaturze +20°C lakier poliuretanowy można nakładać po około 4 godzinach.

Nakładanie: Przed użyciem farbę dokładnie wymieszać i rozcieńczyć w stosunku 1:1 Rozcieńczalnikiem RC-01 lub RC-02 do wyrobów nitrocelulozowych ogólnego stosowania marki Polifarb Dębica. Pędzel Natrysk pneumatyczny Natrysk hydrodynamiczny Producent nie odpowiada za jakość wymalowań w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń 

wydajność: 9-12 m2 /l 

kolor: bezbarwny

producent: Polifarb Dębica

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu