Strona główna » FARBY DO WNĘTRZ » Beckers Designer wszystkie kolory 5L
Beckers Designer colour 5LWzronik Beckers1Wzronik Beckers2
Beckers Designer colour 5L
Wzronik Beckers1
Wzronik Beckers2
NowośćSuper promocja

Beckers Designer wszystkie kolory 5L

Beckers

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Stan magazynowy:

Kolory Designer

Cena: 98,90 zł

Cena poprzednia: 109,90 zł


dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Paleta kolorów
  • Przygotowanie powierzchni
  • Wydajność
  • Akcesoria (2)
  • Linki (1)
  • Recenzje produktu (0)
Beckers Designer colour farba lateksowa
do ścian i sufitów
Farba designer przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych,
biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych (szkoły, przedszkola itd.), obiektach służby zdrowia
oraz zakładach
usługowych.
Można stosować do malowania takich powierzchni jak: płyty kartonowo-gipsowych,

tynki cementowo-wapienne, jak również do renowacji starych wymalowań.
Produkt nadaje się również do dekoracyjnego malowania betonu.
alt

alt


 
Warunki nakładania:

Wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, o zawartości wilgoci w drewnie poniżej 20%. Aplikację należy przeprowadzać w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +25°C , przy wilgotności względnej powietrza poniżej 80%. Ostateczna barwa uzależniona będzie od gatunku drewna i ilości nałożonych warstw.

 

Przygotowanie podłoża:

Podłoże przeznaczone do malowania musi być czyste, suche i odtłuszczone, oczyszczone z pyłu i luźno z nim związanych elementów. Usunąć pleśń oraz wszelkie zanieczyszczenia ograniczające przyczepność farby do podłoża za pomocą odpowiednich preparatów. Do wypełnienia ubytków i pęknięć w podłożu oraz wyrównania powierzchni ścian i sufitów należy zastosować odpowiednią szpachlówkę, upewnić się, czy wszystkie powierzchnie szpachlowane lub wcześniej malowane farbą z połyskiem są zmatowione. Całą powierzchnię zagruntować farbą DESIGNER PRIMER. Sypkie i bardzo chłonne podłoża zagruntować preparatem o własnościach wiążących podłoże, a następnie farbą DESIGNER PRIMER. Powierzchnie przygotowane do malowania powinny być gładkie i o jednolitej chłonności. Taśmę malarska usuwać na „mokro”.

 

Malowanie:

 Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy BECKERS DESIGNER COLOUR za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw. Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA.W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 godziny. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp czasu. Niska temperatura, podwyższona wilgotność oraz słaba wentylacja wydłużają czas schnięcia.

 

Wydajność: Do 16 m2/l 

Producent:  Beckers

Stopień Połysku: mat

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe pojemności
Pozostałe produkty z kategorii
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu