1 » 2 » Beckers Elegant Väggfärg Helmatt [4] Bas A 9L3

Dodatkowe Filtry

Kontakt

 • FabrykaBarwy.plBaczyńskiego 6/20
  27-600 Sandomierz
  BGŻ BNP PARIBAS S.A.80 2030 0045 1110 0000 0410 9040
  NIP: 864-177-42-83
 • E-mail:biuro@fabrykabarwy.pl
 • Telefon(+48) 511-599-277
  (+48) 511-599-277
 • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 9.00 - 17.00  
  Soboty 10.00 - 14.00
 • Płatnosci1

Nasze hity

Wysyłka

 • siedem
Beckers Elegant Väggfärg Helmatt [4] Bas A 9L

Beckers Elegant Väggfärg Helmatt [4] Bas A 9L

Beckers

Dostępność:Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 16,00 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie - 15,00 zł

Stan magazynowy:

Cena: 406,67 zł


 • Opis produktu
 • Przygotowanie powierzchni
 • Recenzje produktu (0)
BECKERS ELEGANT VÄGGFÄRG jest wysokiej jakości, wodorozcieńczalną farbą lateksową przeznaczoną do malowania ścian i sufitów. Tworzy piękną powierzchnię o delikatnej fakturze. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia, szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu. Dobrze kryje. Farbę łatwo się nakłada. Farba BECKERS ELEGANT VÄGGFÄRG jest rekomendowana przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii.*

Farba BECKERS ELEGANT VÄGGFÄRG przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz budynku. Może być stosowana do malowania pokoi dziennych, sypialni, biur, salonów, korytarzy itp. Nadaje się do powierzchni niemalowanych i malowanych, takich jak tynk, tapety z tkanin, płyty pilśniowe, płyty wiórowe, okładziny tynkowe i materiały podobnego typu po uprzednim zagruntowaniu. Może być stosowana również do dekoracyjnego malowania betonu.

Powierzchnie niemalowane: Powierzchnię oczyścić z kurzu, brudu i luźnego pyłu. Nierówności i ubytki wygładzić odpowiednią szpachlówką. Przeszlifować powierzchnię średnioziarnistym papierem ściernym. Usunąć pył po szlifowaniu, następnie zagruntować farbą gruntującą BECKERS ELEGANT GRUNDFÄRG. Powierzchnie uprzednio malowane: Umyć powierzchnię środkiem BECKERS INOMHUSTVÄTT. Spłukać dokładnie wodą. Powierzchnie pokryte farbą wapienną i klejową: Zdrapać i oczyścić szczotką, aż do zwartego podłoża. Odkurzyć i umyć wodą. Zagruntować farbą BECKERS ELEGANT GRUNDFÄRG. Powierzchnie pokryte tapetą: Zniszczone lub słabo przyklejone tapety zerwać. Jeżeli tapeta źle przylega do powierzchni, należy ją zdjąć, a następnie zagruntować farbą BECKERS ELEGANT GRUNDFÄRG i ponownie przykleić.
APLIKACJA: Metody: Pędzel, wałek, natrysk. Rozcieńczenie: Produkt nie wymaga rozcieńczania. W razie konieczności rozcieńczyć wodą. Warunki aplikacji: Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%. Malowanie: Przed malowaniem produkt należy dokładnie wymieszać. Nałożyć 2 warstwy farby BECKERS ELEGANT VÄGGFÄRG w wybranym kolorze i stopniu połysku. Pełne własności odpornościowe na zmywanie na mokro, zgodnie z PN-EN 13300 powłoka uzyskuje po 28 dniach od zakończenia prac malarskich.

Czas schnięcia W temperaturze +25°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 0,5 godziny. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 3-godzinny odstęp czasu.
Czyszczenie narzędzi Narzędzia należy czyścić wodą, bezpośrednio po zakończeniu prac. Przed umyciem narzędzia należy dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości farby

Kolor Baza A i C oraz biały (dostępny w Matt [7]). Stopień połysku Helmatt [4] – półmat, Matt [7] – mat. Wydajność teoretyczna Około 6-8 m2/l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego. Opakowania BECKERS ELEGANT VÄGGFÄRG HELMATT [4]: 0,9 l, 2,7 l, 9 l BECKERS ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7]: 0,9 l, 2,7 l, 9 l, kolor biały: 3 l, 10 l Ochrona środowiska Płynnych pozostałości nie wylewać do kanalizacji. Puste opakowania jak i opakowania zawierające nienadające się do ponownego wykorzystania pozostałości farb przekazać do punktu zajmującego się zbieraniem tego rodzaju odpadów. Szczegółową informację na temat możliwości zbierania odpadów można uzyskać w lokalnym Urzędzie Gminy. Wskazówki BHP i ppoż. Wyrób zastosowany zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją stosowania nie stwarza zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Farbę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pomieszczenia zamknięte po zastosowaniu farby należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się one do użytkowania. Zawiera mieszanina poreakcyjna 5-chloro-2-metylo-4-izotiazolin-3-onu [nr WE 247-500-7] i 2-metylo-4- izotiazolin-3-onu [nr WE 220-239-6] (3:1) i 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Podczas malowania nosić odpowiednie ubranie robocze oraz rękawice ochronne. Należy zachować ostrożność i zapewnić dobrą wentylację w okresie utwardzania farby (4 tygodnie). Transport i przechowywanie Farbę chronić przed zamarzaniem i promieniowaniem słonecznym. Przechowywać i transportować w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do 25°C. Uprzednio otwierane opakowania należy dobrze zamknąć.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
INFORMACJE
platnosci
Kopiowanie elementow sklepu bez pisemnego zezwolenia jest zabronione.