Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /klasy/Wysylki.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /klasy/Wysylki.php on line 147
Beckers Designer Aqua Lackfärg [40] (Bas A) 0,9L
1 » 2 » Beckers Designer Aqua Lackfärg [40] (Bas A) 0,9L3

Dodatkowe Filtry

Kontakt

 • FabrykaBarwy.plBaczyńskiego 6/20
  27-600 Sandomierz
  BGŻ BNP PARIBAS S.A.80 2030 0045 1110 0000 0410 9040
  NIP: 864-177-42-83
 • E-mail:biuro@fabrykabarwy.pl
 • Telefon(+48) 511-599-449
 • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 9.00 - 17.00  
  Soboty 10.00 - 14.00

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /klasy/Funkcje.php on line 351
 • Płatnosci1

Nasze hity

Wysyłka


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /klasy/Funkcje.php on line 351
 • siedem
Beckers Designer Aqua Lackfärg [40] (Bas A) 0,9L

Beckers Designer Aqua Lackfärg [40] (Bas A) 0,9L

Beckers

Dostępność:Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 16,00 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie - 15,00 zł

Stan magazynowy:

Cena: 49,77 zł


 • Opis produktu
 • Przygotowanie powierzchni
 • Recenzje produktu (0)

Beckers Designer Aqua Lackfärg [40] (Bas A) 0,9L


Opis produktu BECKERS DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] jest wysokiej klasy, półmatową emalią wodorozcieńczalną na bazie żywicy akrylowej. Tworzy powłoki o jedwabistym połysku, krótkim czasie schnięcia i dobrej przyczepności do podłoża. Emalia biała jest produktem uniwersalnym do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń o doskonałych walorach dekoracyjnych. Produkt w kolorach przeznaczony jest wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Przeznaczenie Farba BECKERS DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana do malowania zarówno surowego, odżywiczonego drewna, jak i do renowacji starych wymalowań. Produkt może być także stosowany do malowania powierzchni stalowych uprzednio zagruntowanych podkładem antykorozyjnym. Farba jest odpowiednia do malowania takich powierzchni jak meble, drzwi, ramy okienne wewnątrz pomieszczeń, kaloryfery.

Kolor Biały i bazy dostosowane do barwienia w systemie kolorów Beckersa. Stopień połysku Półmat [40].

Wydajność teoretyczna Około 8-10 m2/l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego. Opakowania Baza A – 0,45 l i 0,9 l; Baza C – 0,45 l i 0,9 l; Biała – 0,4 l; 1 l i 3 l Ochrona środowiska Płynnych pozostałości nie wylewać do kanalizacji. Puste opakowania jak i opakowania zawierające nienadające się do ponownego wykorzystania pozostałości farb przekazać do punktu zajmującego się zbieraniem tego rodzaju odpadów. Szczegółową informację na temat możliwości zbierania odpadów można uzyskać w lokalnym Urzędzie Gminy. Wskazówki BHP i ppoż. Podczas malowania nosić odpowiednie ubranie robocze oraz rękawice ochronne. Zawiera 2-metylo- 2H-izotiazol-3-on, mieszanina poreakcyjna 5-chloro-2-metylo-4-izotiazolin-3-onu [nr WE 247-500-7] i 2- metylo-4-izotiazolin-3-onu [nr WE 220-239-6] (3:1) i 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przed czyszczeniem narzędzi malarskich należy usunąć z nich jak najwięcej farby. Wyrób zastosowany zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją stosowania nie stwarza zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Farbę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pomieszczenia po zastosowaniu emalii należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się one do użytkowania. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami nakładania, danymi technicznymi oraz broszurami lub poradami zawartymi na naszej stronie internetowej. Transport i przechowywanie Farbę chronić przed zamarzaniem i promieniowaniem słonecznym. Składować w pomieszczeniach suchych i przewiewnych. Przechowywać i transportować w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do +25°C. Parametry techniczne Spoiwo: dyspersja akrylowa Gęstość: 1,2 g/cm3 Lepkość (23°C): 95-104 KU Czas wysychania powłoki w temperaturze 20±2°C i wilgotności względnej powietrza 55±5%: pyłosuchość 1 godz. Kat. A/d. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. – 130 g/l. Produkt zawiera poniżej 130 g/l LZO. Produkt posiada Atest Higieniczny.
Przygotowanie podłoża Powierzchnie niemalowane: Surowe, suche powierzchnie drewniane i drewnopochodne po dokładnym oczyszczeniu należy zagruntować emalią BECKERS DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40]. Po wyschnięciu przeszlifować powierzchnię papierem ściernym i starannie oczyścić z kurzu. Powierzchnie uprzednio malowane: Powierzchnie uprzednio pomalowane należy oczyścić z łuszczących się i słabo przyczepnych, łuszczących się powłok, umyć wodą z detergentem, dokładnie spłukać i wysuszyć. Błyszczące powierzchnie przed malowaniem należy przeszlifować papierem ściernym i odpylić. W przypadku malowania drewna eksploatowanego w warunkach zewnętrznych, przed malowaniem emalią BECKERS DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40], należy zastosować odpowiedni impregnat. Elementy metalowe należy zagruntować farbą antykorozyjną. Sposób stosowania Metody aplikacji: pędzel, wałek, natrysk. Przed użyciem produkt należy dokładnie wymieszać. BECKERS DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] bez rozcieńczania można nakładać pędzlem lub wałkiem. Do malowania natryskiem pneumatycznym produkt należy rozcieńczyć do odpowiedniej lepkości dodając około 5% wody. Przygotowane podłoże należy pomalować 1 lub 2 razy. Powierzchnia osiąga pyłosuchość po upływie 1 godziny. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować około 16-godzinny odstęp. Pełną odporność powłoka uzyskuje po około 7 dniach. Produkt należy stosować w temperaturze powyżej +5°C i nie wyższej niż +25°C. W celu uniknięcia różnic w odcieniach należy użyć farby z jednej partii produkcyjnej. Producent nie odpowiada za jakość wymalowań w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń. Rozcieńczalnik/Mycie narzędzi: woda.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
 Tikkurila Duett Mosaic Shantung V481

Tikkurila Duett Shantung V481

139,00 zł129,00 zł

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /klasy/Funkcje.php on line 351
INFORMACJE
platnosci
Kopiowanie elementow sklepu bez pisemnego zezwolenia jest zabronione.